Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie: Transport maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych

1156

Gdzie pracujemy

Działamy na terenie całej Polski i Europy

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

  Transport maszyn i urządzeń

  W Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie nie znajdziesz lepszych przewoźników dla swojego sprzętu!

  Przez lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w transporcie różnorodnych profesjonalnych maszyn i urządzeń używanych w różnych sektorach przemysłu. Nasz specjalistyczny tabor jest zaprojektowany do bezpiecznego przewozu, w tym:

  • Maszyn budowlanych: koparek, spychaczy, równiarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych, ładowarek czołowych, ładowarek teleskopowych, walców drogowych, wozideł, sprzętu do robót ziemnych.
  • Sprzętu rolniczego: ciągników, kombajnów zbożowych, pras, sadzarek, siewników, opryskiwaczy, maszyn do zbioru warzyw i owoców.
  • Maszyn leśnych: harwesterów, forwarderów, rębaczo-zrywek, przyczep leśnych, maszyn wykorzystywanych w gospodarce leśnej.
  • Urządzeń przemysłowych: linii produkcyjnych, obrabiarek, tokarek, frezarek, wytaczarek, pras hydraulicznych, robocie przemysłowych, urządzeń do obróbki metalu czy drewna.
  • Silników i agregatów: turbin wiatrowych, generatorów prądotwórczych, silników gazowych, ciężkich przekładni.
  • Maszyn przeładunkowych: wózków widłowych, suwnic, dźwigów, urządzeń podnośnikowych, przenośników taśmowych.
  • Sprzętu ciężkiego: dźwigów, żurawi przejezdnych, ramion rozstawnych, platform wiertniczych, maszyn stosowanych w przemyśle ciężkim.

  Nasza szeroka flota wyspecjalizowanych pojazdów umożliwia nam transport nawet najbardziej nietypowych i wymagających urządzeń. Jesteśmy przygotowani, aby sprostać każdemu wyzwaniu logistycznemu i zapewnić bezproblemowy przewóz maszyn każdego typu.

  Naszą firmę cechuje kompleksowa obsługa transportowa na najwyższym poziomie. Dysponujemy całodobową dyspozycyjnością oraz bezkompromisową terminowością realizacji zleceń. Jesteśmy gotowi do podjęcia każdego zlecenia 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki naszemu zgraniu, transport odbywa się sprawnie i szybko.

  Realizacja zlecenia to dla nas priorytet. Wszystkie etapy transportu, od załadunku po rozładunek, są starannie nadzorowane przez naszych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że transportowane przez nas maszyny i urządzenia dotrą na miejsce w ustalonym terminie i w idealnym stanie.

  Jesteśmy profesjonalistami w branży transportowej. Nasza flota samochodów jest nowoczesna i przystosowana do przewozu różnorodnych ładunków. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi kierowcami, którzy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa na drodze.

  Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza firma cieszy się uznaniem w branży transportowej, a Klienci z całej Polski polecają nas swoim znajomym.

  Działamy 24/7 obsługując całą Polskę i Europę

  Profesjonalizm i doświadczenie gwarantem doskonałej obsługi przewozowej.

  Potrzebujesz transportu maszyn rolniczych w Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie lub Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Bierawa, Cisek, Ujazd, Leśnica, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Pawłowiczki, Jemielnica, Izbicko, Wielowieś, Gierałtowice, Rudziniec, Zawadzkie, Knurów, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, Kolonowskie, Pilchowice? Zaufaj specjalistom!

  Zapytaj o usługę transportu maszyn i urządzeń

  Zadzwoń teraz! 24/7

  Doświadczenie w przewozie i transporcie maszyn

  Solidny przewóz maszyn to nasza specjalność – zaufaj doświadczonym przewoźnikom.

  Nasza firma dba o kompleksowe bezpieczeństwo transportowanych ładunków

  Zabezpieczanie i pielęgnowanie bezpieczeństwa transportowanych maszyn i urządzeń to dla nas najważniejsza sprawa. Realizację zlecenia traktujemy z najwyższym priorytetem i robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo ładunków na każdym etapie transportu.

  Dysponujemy wypróbowanymi i zaawansowanymi metodami zabezpieczania przewożonych maszyn i urządzeń. Przygotowujemy każdy ładunek zgodnie z profesjonalnymi standardami mocowania i zabezpieczania. Szczególną uwagę poświęcamy ochronie najbardziej krytycznych części, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń.

  Nasi doświadczeni pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie. Przygotowują róznorodne ładunki do bezpiecznego transportu. Dodatkowo, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności transportowej, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki temu, możemy zagwarantować Państwu spokój i bezpieczeństwo powierzonych nam maszyn.

  Bezpieczeństwo to jeden z fundamentów naszej działalności. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów, wyspecjalizowanemu sprzętowi oraz pełnemu ubezpieczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom ochrony podczas transportu maszyn i urządzeń. Skontaktuj się z nami już dziś!

  Doświadczenie w przewozie i transporcie maszyn

  Historia Naszej Spółki

  Nasza spółka zrodziła się wiele lat temu, kiedy to zdecydowaliśmy się na stworzenie firmy, która pomoże w spełnieniu potrzeb rynku transportu ciężkich maszyn. Początkowo byliśmy zaledwie garstką ludzi i posiadaliśmy jedynie kilka pojazdów, ale dzięki wielkiemu wysiłkowi, ciągłym inwestycjom w nowoczesny sprzęt oraz doskonaleniu swoich umiejętności, zaczęliśmy działać na terenie całej Polski i Europy. Obecnie jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się graczy na rynku.

  Misja i Cele Naszej Spółki

  Naszą misją jest dostarczenie naszym klientom usług transportowych najwyższej jakości, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Robimy to poprzez realizację transportu sprawnie, bezpiecznie, a także zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Naszym celem nie jest zaledwie zadowolenie klientów, ale przede wszystkim ich zaskoczenie i przekroczenie ich oczekiwań poprzez elastyczność, zaangażowanie i profesjonalizm.

  Czyszczenie elewacji i dachów z podnośnika koszowego

  Potrzebujesz transportu specjalistycznego sprzętu w Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie lub okolicach Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Leśnica, Pilchowice, Rudziniec, Ujazd, Polska Cerekiew, Toszek, Gierałtowice, Wielowieś, Reńska Wieś, Izbicko, Sośnicowice, Pyskowice, Zawadzkie, Pawłowiczki, Cisek, Kolonowskie, Knurów, Jemielnica, Bierawa? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Wybór odpowiedniej naczepy do przewozu maszyn – jakie są opcje?

  Niektóre maszyny, takie jak te wykorzystywane w przemyśle, rolnictwie czy budownictwie, są o wiele większe od standardowych wymiarów transportu drogowego. W związku z tym, wybór odpowiedniej naczepy do przewozu maszyn jest kluczowy.

  Jeżeli mamy do czynienia z maszynami o standardowych wymiarach, taka naczepa jak firanka czy plandeka wystarczająca. Jeśli natomiast mamy do przewiezienia maszyny o niestandardowych wymiarach, konieczna jest specjalistyczna naczepa.

  Nasza firma jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia transport różnego rodzaju maszyn.

  Ile kosztuje transport maszyn? Poznaj ceny

  Oszacowanie kosztów transportu maszyn budowlanych, rolniczych oraz leśnych jest zadaniem, które zależy od wielu różnorodnych czynników. Przede wszystkim ma to związek z dystansem, jaki trzeba pokonać oraz z wagą i gabarytami przewożonego sprzętu. Im większa i cięższa jest maszyna, tym droższy będzie transport, ponieważ wymaga to specjalistycznych pojazdów oraz odpowiedniego zabezpieczenia ładunku. Ponadto, znaczący wpływ na ostateczną cenę transportu mają utrudnienia związane z załadunkiem i rozładunkiem, jak również terminy, które należy bezwzględnie dotrzymać. W związku z tym każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny, uwzględniającej liczbę czynników. Dlatego nasza firma oferuje szybką i bezpłatną wycenę poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Wystarczy nam przesłać podstawowe informacje na temat planowanego transportu, a nasi specjaliści będą w stanie przygotować dla Państwa najbardziej atrakcyjną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań.

  Kiedy możesz potrzebować naszych usług transportu maszyn?

  Zakup nowych maszyn przez firmy budowlane, rolnicze lub leśne często wymaga transportu z miejsca zakupu do siedziby organizacji lub bezpośrednio na plac budowy, pole uprawne czy teren leśny. Kupno używanych maszyn nierzadko wymaga zorganizowania transportu międzynarodowego, często z zagranicy.
  Transport maszyn może być również konieczny, gdy potrzebne są specjalistyczne przeglądy, naprawy lub modernizacje w wyspecjalizowanym serwisie. Maszyny mogą być też przewożone pomiędzy różnymi placami budów, fermami czy kompleksami leśnymi w kraju lub kontynentu w miarę postępu prac i realizacji kolejnych zleceń. Nie można także zapominać o sytuacjach, gdy wyeksploatowane maszyny są transportowane do huty lub zakładu złomowania.

  Kwestie prawne przewozu maszyn

  Transport maszyn budowlanych, rolniczych i leśnych związany jest z liczennymi wymogami prawnymi. W przypadku transportu ponadnormatywnych ładunków, których waga lub rozmiary przekraczają dopuszczalne normy, niezbędne jest uzyskanie specjalnych zezwoleń na przejazd przez wyznaczone trasy. Dokumenty te wydawane są przez właściwe organy administracyjne i mogą wymagać odpowiedniego zabezpieczenia pojazdu oraz jego oznakowania. W każdym kraju, przez który odbywa się taki transport, obowiązują różne przepisy, dlatego warto uprzednio zapoznać się z nimi i dopełnić wszelkich formalności.

  Popularność usługi transportu maszyn

  W Polsce transport maszyn budowlanych, rolniczych i leśnych przechodzi w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Według statystyk, liczba transportów tego rodzaju systematycznie wzrasta o kilka punktów procentowych rocznie. Eksperci wskazują, że jest to wynikiem rosnącego zainteresowania ze strony firm budowlanych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw zajmujących się wycinaniem drzew. Wzrost zapotrzebowania na specjalistyczny sprzęt przekłada się na zwiększenie liczby przemieszczeń w różne części kraju. Według prognoz branżowych, tendencja wzrostowa będzie kontynuowana, m.in. dzięki realizacji dużych inwestycji drogowych oraz budowlanych.

  Czyszczenie elewacji i dachów z podnośnika koszowego

  Bezpieczny transport sprzętu budowlanego i rolniczego dla mieszkańców Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie i firm z Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Sośnicowice, Jemielnica, Izbicko, Ujazd, Cisek, Leśnica, Wielowieś, Pawłowiczki, Zawadzkie, Pilchowice, Toszek, Rudziniec, Polska Cerekiew, Pyskowice, Reńska Wieś, Bierawa, Gierałtowice, Knurów, Kolonowskie.