Transport Niskopodwoziowy

Transport ciągników siodłowych

Bartex Transport dzięki możliwości transportu niskopodwoziowego zajmuje się transportem ciągników siodłowych. Ilość osób poszukujących tego rodzaju transportu dla swojego sprzętu ciągle rośnie. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pragniemy przedstawić naszą ofertę świadczoną w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszelkie niezbędne zezwolenia w tym zakresie. Specjalizujemy się w transporcie ładunków wielkogabarytowych, czyli tak zwanym transporcie niskopodwoziowym. Ten sposób przewozu pozwala nam na sprawne, szybkie, ale także bezpieczne transportowanie różnego rodzaju maszyn, w tym nawet niesprawnych ciągników siodłowych, na duże odległości.

Nasza flota wyposażona jest w najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że ładunki przewozimy sprawnie i bezproblemowo. Nasi kierowcy posiadający niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zadbają o wykonanie wszystkich niezbędnych czynności w celu zabezpieczenia i odpowiednie przygotowanie do transportu powierzonych nam ciągników i innych ładunków. Jesteśmy gotowi, by dostarczyć nawet do wskazanego miejsca działający ciągnik siodłowy, by ten dokończył pracę zaczętą przez uszkodzony pojazd. Ten zaś dostarczymy do wskazanego warsztatu lub bazy, oszczędzając klientowi dodatkowych kosztów związanych z transportem.

Transport ciągników siodłowych metodą niskopodwoziową

W naszej flocie znajduje się także naczepa niskopodwoziowa przystosowana do transportu nawet trzech ciągników jednocześnie. Duża ładowność to jednak niejedyny atut tej metody transportu. W naszej naczepie istnieje możliwość dostosowania jej szerokości i długości do wymiarów powierzonego nam ładunku. Nasza kadra posiadająca doświadczenie w transporcie niskopodwoziowym jest w stanie przetransportować każdy powierzony nam ładunek, nawet uszkodzone pojazdy. Możemy to zrobić dzięki wykorzystywaniu pojazdów marek cenionych na całym świecie oraz wyposażeniu ich w nowoczesne systemy załadowczo – wykładowcze, które pozwalają na załadunek i przewóz nawet niesprawnych ciągników siodłowych. Podczas świadczenia naszych usług zawsze przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz norm, które odnoszą się zarówno do naszych pracowników, powierzonego nam ładunku wielkogabarytowego, jak i przepisów kodeksu ruchu drogowego.